;
Ako u nás zaparkovať?

Ako u nás zaparkovať?

Milí priatelia, 

po zavedení novej parkovacej politiky paas je v okolí nášho obchodu omnoho jednoduchšie zaparkovať. Samozrejme, že je nové mestské parkovanie spoplatnené, ale euro päťdesiat za jednu hodinu parkovania sa dá zvládnuť. Rezidenti z paas zóny SM1 a aj z časti NM1 majú parkovanie zadarmo.

V okolí obchodu je aj počas pracovných dní stále dostatok voľných parkovacích miest. Úhrada parkovného je možná cez aplikácie a predajné automaty - viac info nájdete tu:  https://paas.sk/platba/    Odporúčame vám stiahnuť si aplikáciu vopred.

Najlepšie, najbližšie a bez komplikácií zaparkujete za rohom na Smrečianskej ulici a je to len zopár desiatok metrov od bajkuly. Veľké množstvo voľných parkovacích miest nájdete aj na Čajakovej, Beskydskej a aj na Dobšinského, čo je od 30 do maximálne 250 metrov od obchodu.

Okrem plateného parkovania je priamo pred našim obchodom vyznačené miesto pre krátkodobé bezplatné zastavenie, kde môže zastaviť cca päť vozidiel. Na tomto mieste môžete na blikačkách krátkodobo zastaviť, vyložiť a naložiť bicykle zo servisu alebo si kúpiť v obchode naplánovanú potrebnú maličkosť. Na tomto mieste pri našom výklade odporúčame zastaviť len krátkodobo a na parkovacích blikačkách. Pri vykladaní a nakladaní bicyklov do servisu vám radi pomôžeme.

Pozrite si ako to vyzerá v našom okolí počas pracovného dňa, voľné parkovacie miesto určite nájdete:

 

 

Tešíme sa na vašu návštevu!

váš BAJKULA tím