;
Nová prilba BONTRAGER Circuit Wavecel

Nová prilba BONTRAGER Circuit Wavecel

Ak máte v pláne kúpiť si len jednu prilbu, mali by ste si vybrať práve túto.

Bontrager nedávno predstavil svoju novú prilbu Circuit WaveCel. Vďaka použitým recyklovaným materiálom a aerodynamickému profilu ide o najuniverzálnejšiu prilbu z ponuky tohto výrobcu.

 

Prémiové prvky, pohodlný tvar a päťhviezdičkové hodnotenie od nezávislého testovaciehu strediska Virginia Tech, to všetko robí z prilby Circuit WaveCel ideálnu voľbu na cestu alebo trail. Circuit WaveCel je odpoveďou pre jazdcov, ktorí hľadajú jednu prilbu na všetko.

Nová Circuit disponuje technológiou WaveCel. WaveCel je skladacia bunková vrstva, ktorá vystiela vnútrajšok prilby a pomáha zabsorbovať energiu vznikajúcu pri náraze. Táto technológia, ktorá sa používa výlučne na prilbách Bontrager, predstavuje revolúciu v oblasti bezpečnostných štandardov v tomto odvetví. Pri ochrane hlavy pred úrazom pri určitých cyklistických nehodách je efektívnejšia ako klasické penové prilby.

Kvôli ochrane planéty sa Bontrager rozhodol, že nová prilba Circuit bude vyrobená z 50% z recyklovanej EPS peny, čím sa zníži negatívny dopad výroby na životné prostredie.

 

Prilba Circuit na hornej a zadnej strane ponúka magnetické držiaky Blendr, na ktoré môžete upevniť GoPro kameru alebo svetlá Bontrager na denné svietenie. Jazdec tak bude viac videný a svoju jazdu môže aj natočiť. Magnetické prepojenia samotných svetiel uľahčujú ich montáž. Tie potom zostanú pevne na svojom mieste i počas drsnej a rýchlej jazdy. Držiaky sú taktiež testované, aby vydržali i prípadný pád.

 

Prilba Circuit WaveCel ďalej ponúka mikro-nastaviteľný upínací systém BOA® Fit System, ktorý umožňuje jazdcom presné doladenie nastavenia. Disponuje aj novými popruhmi FlatStraps s polopevnými prackami, ktoré zabezpečujú dostatok priestoru pre pohodlné a zároveň bezpečné upevnenie pod bradou. Navyše, vlhkosť pohlcujúce výstelky sú mäkké a po intenzívnom jazdení počas horúcich dní, ich jednoducho vyberiete a môžete vyprať.

 

Na tieto prilby sa vzťahuje záruka výmeny po nehode Bontrager Replacement Guarantee. Bontrager vám prilbu zadarmo vymení v prípade jej poškodenia nárazom počas prvého roku vlastníctva.

Prilbu BONTRAGER Circuit WaveCel si môžete obstarať vo veľkostiach S (51-57 cm), M (54-60 cm), L (58-63 cm) a XL (60-66 cm) v štyroch farbách. Farebné verzie a detaily prilieb nájdete nižšie - v galérii (šípka doprava alebo doľava). Hmotnosť jednotlivých prilieb je nasledovná: 310 g/S, 335 g/M, 375 g/L, 390 g/XL.

Aktuálne máme v predajni tieto prilby v bielej a žltej farbe - viac sa dozviete na našom e-shope - TU. Všetky prilby s technológiou WaveCel, ktoré máme skladom nájdete TU.