;
TREK PROJECT ONE

TREK PROJECT ONE

Značku TREK hádam netreba nikomu ani podrobnejšie predstavovať.  Americký výrobca bicyklov patrí už dlhé desaťročia medzi svetovú konštruktérsku a technologickú elitu. Osem sezón ponúkame bicykle a doplnky tejto značky svojim zákazníkom aj my v našom bike shope bajkula. Nie úplnou novinkou je aj program TREK PROJECT ONE, cez ktorý si môžete navrhnúť svoj nový športový bicykel presne podľa svojich predstáv.

Pre koho je TREK PROJECT ONE určený?

Táto možnosť  je ušitá pre tých najnáročnejších športovo jazdiacich cyklistov, ktorí sa nechcú odlíšiť od ostatných len farbou, ale v prvom rade chcú dostať čo najlepšie technologicky a komponentovo poskladaný športový bicykel. Bicykel bez kompromisov vyskladaný podľa preferencií samotného jazdca. Pokiaľ vám nestačia ani možnosti, ktoré umožňuje konfigurátor TREK PROJECT ONE, po vzájomnej konzultácii vám ponúkneme ďalšie riešenia na doladenie.

Výhody TREK PROJECT ONE?

Hľadáte špičkový cesťák alebo športový horský bicykel a na obchodoch vám nemajú čo ponúknuť? Nesedí vám veľkosť, komponenty ani farba? Toto nie je pre TREK PROJECT ONE žiadny problém.. TREK ponúka zákazkovú výrobu bicyklov na mieru s dodaním od troch do ôsmych týždňov a to s ručne vyrobeným rámom priamo z továrne TREK v USA.

Postavte si svoj nový bike a vyberte si zo širokej ponuky farebných kombinácií rámu a doplnkov. Sada SRAM EAGLE XX1 alebo SHIMANO XT DI2/XTR? Vyberte si, čo vám viac vyhovuje. Vidlica FOX alebo ROCKSHOX? Je to vaša voľba. Karbónové kolesá Bontrager alebo DT-SWIS? Priveľmi luxusné? Postavte si ich na hliníku. Komponenty, predstavec, riadidlá, sedlo si navolíte podľa vhodnej dĺžky a šírky, ale aj v rôznej kvalite. Pri cestných bicykloch preferujete elektrické sady DURA ACE a ULTEGRA alebo vám stačí niečo jednoduchšie? Poradíme vám ako a čo spolu nakombinovať, všetko prispôsobíme na mieru a navyše vám dáme k objednanému bicyklu ako bonus doplnky zdarma podľa vášho výberu a to v hodnote 10% z ceny objednaného bicykla.

Aby bol váš bicykel naozaj jedinečný, TREK PROJECT ONE ponúka aj možnosť personalizácie. Či si ho necháte personalizovať svojim menom alebo iným textom je len na vás.

.

Dostupné cestné modely:

Madone, Domane, Émonda, Speed Concept

 

Dostupné horské modely:

Top Fuel, Procaliber, Fuel EX

 

Viac informácií získate na projectone.trekbikes.com alebo osobne priamo v u nás v predajni na Karpatskej 28.

 

váš BAJKULA tím