;
Servis bicyklov

Servis bicyklov

Ponúkame vám:

odborný bicyklový servis, ktorý zabezpečuje bajkula bike service, s.r.o.,
preventívne komplexné prehliadky a generálne opravy,
bezplatnú diagnostiku technického stavu Vášho bicykla,
profesionálny servis značkových vidlíc a tlmičov - v spolupráci so Suspension Clinic
 

Dôležité informácie o fungovaní nášho bajkula bike servisu:

Milí zákazníci, čoraz častejšie sa stáva, že sa vyberiete do nášho servisu bez ohlásenia a absolvujete cestu nadarmo. Aby sme predišli  vášmu sklamaniu a ušetrili váš čas, servis prijímame celoročne len na základe dopredu dohodnutej objednávky. Rezervujte si najbližší voľný termín na našom telefónnom čísle  02/5263 5454 alebo osobne na predajni.

Na bezplatnú garančnú prehliadku na u nás zakúpený bicykel sa nemusíte objednávať a servis vám podľa možností vykonáme prednostne v deň, kedy nám bude bicykel doručený. Príjem, výdaj servisných zákaziek a garančného servisu je možný len počas otváracích hodín servisu.

Prevádzková doba servisu:

Pondelok - Piatok: 10:30 - 19:00
Sobota: Zatvorené
Nedeľa: Zatvorené
 

Na u nás zakúpené bicykle poskytujeme lacnejší a rýchlejší servis. Po deviatich sezónach, ktoré máme vďaka vám - našim zákazníkom úspešne za sebou, chceme zefektívniť fungovanie a kvalitu nášho servisu. Dôvodom zmien, ktoré vám predstavíme, je čoraz väčší dopyt o servisné služby.

Je to jednoduché, ak máte u nás zakúpený bicykel, ste prednostne prijatí do servisu a za prácu zaplatíte menej ako klienti, ktorí u nás bicykel nekupovali. Navyše s našou zákazníckou kartou nakupujete pri servise lacnejšie náhradné diely, komponenty a doplnky.

CENNÍK SERVISNÝCH PRÁC:

Hodinová sadzba na bicykle zakúpené u nás je 59€.
Hodinová sadzba na bicykle nezakúpené u nás je 79€.
Garančná prehliadka bicyklov zakúpených u nás je bezplatná.
Garančná prehliadka bicyklov nezakúpených u nás je 79€.